O nas

  |   O nas

Dla wszystkich rodzajów transportu z Chin

JCC Int. Trade - właściwy wybór

Img

Transport z Chin

firma JCC International Trade

Firma JCC International Trade od 2004 roku zajmuje się kompleksowo obsługą importu towarów z Chin. Nasze usługi obejmują wyszukanie dostawcy, negocjacje i ustalenia, organizację próbek, zlecenie produkcji, kontrole jakości i weryfikację wiarygodności chińskiego dostawcy, organizację transportu morskiego lub lotniczego, przygotowanie odprawy celnej i dostawę towaru do Polski lub innego państwa.

Sprawny transport z Chin

Istotną częścią naszych zadań jest organizacja sprawnego transportu z Chin. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia zależnie od wytycznych i priorytetów. Dla niektórych firm ważny jest szybki czas dostawy, dla innych - możliwie najtańszy fracht morski, w niektórych przypadkach ważne jest też połączenie towaru od kilku dostawców i zsynchronizowanie czasu produkcji z terminem transportu. Tym wszystkim zajmuje się firma JCC International Trade oferująca szereg rozwiązań logistycznych.

Img

Misją naszej firmy jest organizacja sprawnego transportu z Chin, Hong Kongu i Tajwanu. Zależy nam przede wszystkim na możliwie najszybszej realizacji transportu z zachowaniem rozsądnych stawek za fracht morski, lotniczy lub kolejowy. Od 2004 roku specjalizujemy się w transporcie z Kraju Środka. W realizacji naszej misji pomaga nam przede wszystkim doświadczenie i znajomość chińskiego rynku. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi spedycjami w Chinach.

Dostosowujemy transport zależnie od potrzeb indywidualnych naszego klienta!
Img

W transporcie z Chin istotna jest jakość usług. Najtańsze rozwiązania najczęściej wiążą się z długim czasem dostawy i problemami przy odprawie celnej. Naszym celem jest eliminowanie wszelkich przeciwności i organizacja sprawnego transportu z Chin, Hong Kongu i Tajwanu.

Zawsze staramy się dostosować rodzaj transportu, koszt transportu do wymagań klientów. Zdarza się, że łączymy towaru od kilku dostawców, czasami w tej samej prowincji, czasami w różnych prowincjach. Doradzamy klientom, jak obniżać koszty transportu. Pomagamy także w przygotowaniu dokumentacji i kontaktujemy się bezpośrednio z chińskimi dostawcami.

Transport to odpowiedzialność, odpowiedzialność za powierzony towar i czas realizacji.

SPRAWNA ORGANIZACJA TRANSPORTU Z CHIN
ZA ROZSĄDNE STAWKI

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Doradzamy w wyborze właściwego transportu