Transport z Chin

Kompleksowa obsługa

drobnica, kontenery i transport lotniczy z Chin

Firma JCC International Trade oferuje transport morski z Chin, transport kontenerowy i drobnicowy, a także transport lotniczy i kolejowy z Chin. Ponad to przygotowanie wszystkich dokumentów, obsługa celna i dostawa towaru do siedziby firmy w Polsce lub w innym miejscu na świecie.

Współpracujemy bezpośrednio z chińską spedycją, oferujemy najlepsze stawki i rozsądny czas dostaw. Staramy się minimalizować formalności - wystarczy nam termin gotowości towaru i kontakt z dostawcą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

slider

Minimum formalności

Minimalizujemy formalności dla naszych klientów. Wystarczy, że otrzymamy informacje o warunkach dostawy, porcie załadunku i dane kontaktowe chińskiego załadowcy. Resztą - zajmujemy się my. Pomagamy we wszystkich formalnościach, dokumentacji, odprawie celnej.

Img

Znamy chińskie realia

Znamy doskonale chińskie realia. Wiemy, jak rozmawiać z chińskimi dostawcami, jak planować transporty, organizujemy kontrole towaru podczas załaduku. Dzięki nam wiele firm oszczędza czas i pieniądze korzystając z rozsądnych rozwiązań logistycznych, łączenia ładunków i sprawnych odpraw celnych.

Img

Elastyczne rozwiązania logistyczne

Oferujemy wiele rozwiązań logistycznych po stronie chińskiej: łączenie towarów od kilku dostawców do jednego kontenera, magazynowanie towaru, kontrole jakości. Możemy także wysłać część towaru samolotem, a inną część statkiem. Doradzamy, jak optymalnie wybrać właściwy transport z Chin i nie ponosić dodatkowych kosztów.


Oferujemy bezpieczny, szybki transport z Chin w rozsądnych stawkach!

Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie z Chin, Hong Kongu i Tajwanu. Zawsze staramy się wybrać najlepsze rozwiązania logistyczne dla naszych klientów.

Niezobowiązująca wycena!

NASZE USŁUGI

Organizujemy transport z dowolnego miejsca w Chinach, z dowolnego portu i lotniska!
oferujemy między innymi:

Transport z Chin

Dlaczego my

Pewność, doświadczenie i bezpieczeństwo transportu.

 • Wszystkim zajmujemy się my, minimum formalności...

  Każde zlecenie transportu traktujemy indywidualnie, pomagamy we wszystkich formalnościach i ustaleniach ze stroną chińską. Nasi klienci nie muszą martwić się o EORI, rejestr PDR, upoważnienia dla agencji celnej, błędy w chińskich dokumentach. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami przed transportem i w czasie odprawy celnej.

  +
 • Bezpośredni kontakt z Chinami...

  Wiele spedycji pośredniczy w transporcie, wówczas kontaktują się ze swoimi podwykonawcami w Gdyni, Hamburgu, Szanghaju, Guangzhou czy Hong Kongu. Zwykle utrudnia to komunikację i pochłania czas, który jest bardzo ważny dla naszych klientów. My kontaktujemy się bezpośrednio ze spedycją w Chinach, z armatorami i chińskimi dostawcami.

  +
 • Wiemy, gdzie jest ładunek i kiedy dotrze....

  Zawsze staramy się na bieżąco śledzić informacje o ładunku, kontenerze z Chin, Hong Kongu lub Tajwanu dla naszego klienta. W momencie organizacji transportu podajemy przewidywany termin dostawy, następnie przekazujemy informacje o tym, kiedy wpływa do portu docelowego. Zlecamy odprawę celną i organizujemy transport drogowy.

  +
 • Rozsądne stawki za transport z Chin...

  Oferujemy rozsądne stawki za transport z Chin, dotyczy to zarówno kontenerów, jak też przesyłek konsolidacyjnych (drobnicowych). Nie oferujemy najniższych stawek, bo takie rozwiązania są po prostu bardziej ryzykowne, a przede wszystkim zdecydowanie wydłużają czas transportu.

  +

Statystyki z lat 2004-2017, koordynowaliśmy:

Transporty z Chin
Transportów morskich
Transportów lotniczych