Logistyka w Chinach,
kompleksowe rozwiązania logistyzne

Transport kontenerowy z Chin

Współpraca z chińską spedycją

Od 2004 roku współpracujemy stale ze sprawdzoną chińską spedycją. W ten sposób oferujemy naszym klientom wszelkie rozwiązania logistyczne po stronie chińskiej.

Na co dzień zajmujemy się łączeniem towarów od kilku dostawców, zarówno w przypadku towarów na warunkach EXW jak też FOB, dotyczy to towarów drobnicowych i ładunków przeznaczonych do pełnego kontenera.

Istnieje możliwość magazynowania towaru, w przypadku gdy jakiś dostawca nie zakończył jeszcze produkcji, a inny chce wysłać towar ze swojego magazynu. Jeśli jest taka potrzeba możemy dany towar połączyć lub rozdzielić, aby wysłać część transportem lotniczym, a drugą część frachtem morskim lub kolejowym. Pomagamy też w wysyłce towaru w różnych partiach, zależnie od potrzeb i terminów produkcji.

EXW - oclenie towaru w Chinach

Zajmujemy się ocleniem towaru przeznaczonego na eksport z Chin. Jeżeli dostawca nie ma praw eksportowych i nie może przygotować odpowiedniej dokumentacji może się tym zająć nasza spedycja i zaprzyjaźnione firmy handlowe po stronie chińskiej. Możemy też pomóc w ocleniu i dostawie towaru eksportowanego z Polski do Chin.

Transport drogowy w Chinach

Często opłaca się łączyć towar od kilku dostawców, nawet jeśli są to znaczne odległości od portu w Chinach. Nasza oferta transportu drogowego jest stosunkowo tania. Oferujemy też transport drogowy w przypadku, gdy chiński dostawca nie ma własnych pojazdów, by dostarczyć towar do portu.

 
 

zapytaj o wycenę