Kontenery z Chin,
transport pełnokontenerowy z Chin

Transport kontenerowy z Chin

Najlepsze stawki z Chin i szybka realizacja

Korzystamy z wycen kilkunastu armatorów w Chinach i zawsze staramy się wybrać najkorzystniejszą opcję dla naszego klienta. Dopasowujemy termin resju, zależnie od gotowości towaru i najbliższego portu w Chinach. Standardowo zajmujemy się kontenerami 20", 40" i 40"HQ, ale możliwe są też wysyłki kontenerów specjalnych np. otwartych.

Transport kontenerowy odbywa się sprawniej niż drobnicowy, bo nie ma potrzeby łączenia i rozdzielania towarów od różnych dostawców przeznaczonych dla różnych odbiorców. W tym przypadku wynajmowana jest cała powierzchnia kontenera. Oczywiście towary mogą być nadal łączone od kilku dostawców.

Rodzaje kontenerów, transport z Chin

Standardowe kontenery to 20" (28 m3), 40" (57 m3), 40"HQ (65 m3) i 45"HQ (85 m3). W zależności od objętości i wagi towaru dopasowujemy najkorzystniejszy kontener. Standardowy załadunek to maksymalnie 14-18 ton, ale w przypadku towarów specjalnych takich jak kamień, surowce, granulaty itp. zlecamy transport kontenerowy o wadze 20-24 tony. Staramy się zawsze skalkulować i połączyć towar dla jednego klienta w możliwe najkorzystniejszy sposób. Tym samym minimalizujemy koszty związane z frachtem morskim, kosztami rozładunku, oclenia dla poszczególnych towarów w jednym kontenerze.

szybka realizacja zleceń

Atutem naszej firmy jest szybkość działania i bezpośredni kontakt ze stroną chińską. W przypadku dużych firm logistycznych często jednym zleceniem zajmuje się kilka osób, w różnych biurach - często wprowadza to chaos i opóźnia całą procedurę transportu. Wystarczy, że otrzymamy dane dostawcy w Chinach i opis towaru, jego wartość na kilka dni przed wysyłką, aby zająć się wszelkimi formalnościami. Po odbiorze towaru od chińskiego dostawcy formalności i załadunek zajmują zwykle 5-7 dni. Potwierdzeniem załadunku towaru jest Bill of Lading (konosament) zawierający wszystkie szczegóły dotyczące danego ładunku.

 
 

zapytaj o wycenę