Transport morski z Chin,
organizacja transportu morskiego z Chin

Kontenery, transport morski z Chin

Na czym polega transport morski z Chin

Transport morski polega na wysyłce towaru w kontenerze z portu w Chinach do Gdańska, Gdyni lub Hamburga. W ramach naszych usług możliwa jest też wysyłka towaru do dowolnego portu na świecie. Sporadycznie zdarza się też transport specjalny: inne pakowanie, załadunek bezpośrednio na pokład lub w kontenerach otwartego typu, chłodniach itp.

W zależności od warunków dostaw chiński producent może dostarczyć towar samodzielnie do portu (warunki FOB) lub zlecić nam odbiór z fabryki/magazynu (warunki EXW). Zajmujemy się też konsolidacją (łączeniem) towarów od kilku dostawców.

minimalizujemy formalności w transporcie z Chin

Wystarczy przesłać nam kontakt do dostawcy, określić rodzaj towaru i podać wartość towaru do ubezpieczenia. Na tym etapie nie wymagamy żadnych dokumentów, zleceń. Potwierdzeniem załadunku towaru jest dokument Bill of Lading (konosament), na którym wyszczególnione są informacje o dostawcy (lub kilku dostawcach), odbiorcy, wadze ładunku, terminie załadunku i wszystkie inne szczegóły jak numer kontenera.

Zajmujemy się zarówno towarem drobnicowym, który stanowi część wynajętego kontenera, jak również załadunkiem pełnokontenerowym.

 
 

zapytaj o wycenę