Transport z Chin, kontenery i drobnica

Kontenery z Chin

transport pełnokontenerowy z Chin

najlepsze stawki z Chin i szybka realizacja

Korzystamy z wycen kilkunastu armatorów w Chinach i zawsze staramy się wybrać najkorzystniejszą opcję dla naszego klienta. Dopasowujemy termin resju, zależnie od gotowości towaru i najbliższego portu w Chinach. Standardowo zajmujemy się kontenerami 20", 40" i 40"HQ, ale możliwe są też wysyłki kontenerów specjalnych np. otwartych.

Transport kontenerowy odbywa się sprawniej niż drobnicowy, bo nie ma potrzeby łączenia i rozłącania towarów od różnych dostawców przeznaczonych dla różnych odbiorców. W tym przypadku wynajmowana jest cała powierzchnia kontenera. Oczywiście towary mogą być nadal łączone od kilku dostawców.

szybka realizacja zleceń

Atutem naszej firmy jest szybkość działania i bezpośredni kontakt ze stroną chińską. W przypadku dużych firm logistycznych często jednym zleceniem zajmuje się kilka osób, w różnych biurach - często wprowadza to haos i opóźnia całą procedurę transportu. Wystarczy, że otrzymamy dane dostawcy w Chinach i opis towaru, jego wartość na kilka dni przed wysyłką, aby zająć się wszelkimi formalnościami. Po odbiorze towaru formalności i załadunek zajmują zwykle 5-7 dni. Potwierdzeniem załadunku towaru jest Bill of Lading (konosament) zawierający wszystkie szczegóły dotyczące danego ładunku.

rodzaje kontenerów

Standardowe kontenery to 20"(28 m3), 40"(57 m3) i 40"HQ(65 m3). W zależności od objętości i wagi towaru dopasowujemy najkorzystniejszy kontener. Standardowy załadunek to maksymalnie 14-18 ton, ale w przypadku towarów specjalnych takich jak kamień, stal itp. zlecamy transport specjalnym kontenerem nawet do 24 ton. Staramy się zawsze skalkulować i połączyć towar dla jednego klienta w możliwe najkorzystniejszy sposób. Tym samym minimalizujemy koszty związane z frachtem morskim, kosztami rozładunku, oclenia dla poszczególnych towarów w jednym kontenerze.